Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

sekretariat@lokp.pl

34 327 32 29

Logo serwisu.

Liceum Ogólnokształcące

w Kamienicy Polskiej

Logo serwisu.

Aktualności

Projekt KORBA

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Kasia Wójcik i Klaudia Walentek wzięły udział w pierwszym, kilkudniowym szkoleniu, które odbyło się w Górkach Wielkich w ramach projektu KORBA. Oto ich krótka relacja z wyjazdu.

Pięć dni, które spędziłyśmy w Górkach Wielkich przeminęły w niewyobrażalnym tempie. Wpłynęła na to niesamowita atmosfera, energia i tolerancja, która dało się odczuć przebywając w towarzystwie tych ludzi. Przez tak krótki czas napełnialiśmy siebie nawzajem kreatywnym spojrzeniem na świat, pozytywną energią, optymizmem i zapałem do działań.

Warsztaty, w których uczestniczyłyśmy nauczyły nas asertywności, pewności siebie oraz współpracy w mniejszych i większych grupach, co jest niezbędne w byciu LIDEREM. Miałyśmy też możliwość uczestniczenia w warsztatach pod „dowództwem” Natalii de Barbaro oraz Jerzego Dudka. Natalia mając duże doświadczenie w współpracy z politykami - zajmując się promocją i kształtowaniem ich postaci - nauczyła nas, że siła charakteru ma duży wpływ na umiejętność przebicia. Dowiedziałyśmy się również, jakiego typu są nasze charaktery.;)  Jerzy Dudek opowiedział nam o swoich sukcesach, porażkach, jak ważne jest, żeby robić to co kochamy, mimo przeciwności, które napotykamy.

Z Liderskiego Odjazdu wróciłyśmy z dużą dawką energii, niezapomnianymi przeżyciami, nowymi umiejętnościami i zawartymi przyjaźniami.

Kasia i Klaudia

11

STY

2015

1292

razy

czytano

402/469

lokp.pl

Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Logo serwisu.
Logo serwisu.
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Logo serwisu.
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Logo serwisu.

Wyszukiwarka

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Opinie klientów

Dziękujemy

Liceum w Kamienicy Polskiej

Logo serwisu.

Ukryj moduł.