Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

sekretariat@lokp.pl

34 327 32 29

Logo serwisu.

Liceum Ogólnokształcące

w Kamienicy Polskiej

Logo serwisu.

Aktualności

Podziękowanie za współpracę

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Podziękowanie za współpracę

Pracownikom administracji i obsługi dziękuję za sprawną organizację bieżącego funkcjonowania szkoły, upiększanie i utrzymanie w należytym stanie budynku szkoły oraz jego otoczenia. Dziękuję również za pomoc w organizacji festynów środowiskowych i uroczystości rocznicowych.

Rodzicom uczniów i absolwentów dziękuję za zaangażowanie się w organizację wymian międzynarodowych uczniów, imprez szkolnych, festynów środowiskowych, obchodów rocznicowych 50,55,60 i 65-lecia powstania liceum, w tym dwóch niezapomnianych zjazdów absolwentów w 1995 i 2005 roku.

Władzom samorządowym Powiatu Częstochowskiego i Gminy Kamienica Polska dziękuję za wieloletnią współpracę dla dobra naszego liceum. W czasie tych 22 lat wykonaliśmy wspólnie dobrą robotę, która zaowocowała zdecydowaną poprawą bazy szkoły, a zarazem warunków kształcenia naszej młodzieży! Mamy odnowione wszystkie sale lekcyjne, wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, nowe stoliki i krzesła uczniowskie. W 2005 r. została wykonana termomodernizacja budynku liceum wraz z wymianą okien oraz budową nowej kotłowni gazowej i wymianą instalacji grzewczej. W tym roku została wreszcie oddana do użytku dla uczniów hala sportowa. Pozostały jeszcze do zrobienia droga dojazdowa i parking przy budynkach szkół.

Dziękuję sponsorom, którzy bezinteresownie wspierali finansowo moje działania na rzecz poprawy bazy lokalowej i dydaktycznej oraz bieżącego funkcjonowania szkoły nadążającego za postępem technologicznym. Nieoceniona była również Wasza pomoc w przygotowaniu imprez rocznicowych i środowiskowych.

Rezygnując ze stanowiska dyrektora, pozostawiam szkołę w dobrym stanie. Mam prośbę do następców, by dbali o to, co zostało zrobione i tworzyli nową, lepszą rzeczywistość naszego liceum. Apeluję do uczniów gimnazjum, by wybierali nasze liceum jako miejsce swojego następnego etapu edukacji i rozwoju osobowości, a zarazem tworzyli jego dalszą historię, stanowiącą od 1945 r. ważną część historii naszej gminy.

W 2015 roku przypada 70 rocznica utworzenia naszego liceum. Wyrażam nadzieję, że społeczność szkolna i absolwencka oraz władze powiatu i gminy staną na wysokości zadania i wspólnie zorganizują obchody jubileuszowe w należnej tej szkole oprawie.

Marian Kaźmierczak

28

LUT

2014

4891

razy

czytano

410/447

lokp.pl

Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Logo serwisu.
Logo serwisu.
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Logo serwisu.
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Logo serwisu.

Wyszukiwarka

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Opinie klientów

Dziękujemy

Liceum w Kamienicy Polskiej

Logo serwisu.

Ukryj moduł.