Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

sekretariat@lokp.pl

34 327 32 29

Logo serwisu.

Liceum Ogólnokształcące

w Kamienicy Polskiej

Logo serwisu.

Aktualności

Dzień otwarty i konkurs biologiczny

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Dzień otwarty i konkurs biologiczny

Konkurs składał się z dwóch etapów. W I etapie uczniowie rozwiązywali test mieszany z genetyki. W II rundzie, wykorzystując informacje zawarte w krótkich filmach, uczestnicy musieli znaleźć sposób na rozwiązanie siedmiu zadań pisemnych. Po zaciętej walce zwyciężczynią została Anna Wójcik - uczennica Zespołu Szkół Gimnazjum im. A. Osieckiej w Kamienicy Polskiej, II miejsce zajął Patryk Kołtun - uczeń Gimnazjum im. A. Mickiewicza w Starczy, natomiast III miejsce przypadło Katarzynie Wilk, gimnazjalistce z Kamienicy Polskiej. Na kolejnych miejscach uplasowali się: Agnieszka Zawada z Gimnazjum im. J. Kochanowskiego we Wrzosowej (IV m-ce), Jakub Kret z Gimnazjum im. K. Górskiego w Poraju i Bartłomiej Jędrzejczyk z Gimnazjum im. K. Baczyńskiego w Poczesnej (V m-ce) oraz Faustyna Heleniak z Poraja (VI m-ce). Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez Starostę Częstochowskiego oraz Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Kamienicy Polskiej. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy uczestnictwa.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i mamy nadzieję, że udało nam się rozbudzić i pogłębić zainteresowania biologiczne, które można nadal rozwijać kontynuując naukę w naszym liceum, w klasie z rozszerzonym programem nauczania tego przedmiotu.

Organizator konkursu: mgr Żaneta Samul – nauczyciel biologii

W ramach dnia otwartego uczniowie gimnazjów oprócz udziału w konkursie mogli uczestniczyć m.in w pokazie pierwszej pomocy oraz samoobrony.

17

MAJ

2013

2012

razy

czytano

428/454

lokp.pl

Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Logo serwisu.
Logo serwisu.
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Logo serwisu.
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Logo serwisu.

Wyszukiwarka

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Opinie klientów

Dziękujemy

Liceum w Kamienicy Polskiej

Logo serwisu.

Ukryj moduł.