Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

sekretariat@lokp.pl

34 327 32 29

Logo serwisu.

Liceum Ogólnokształcące

w Kamienicy Polskiej

Logo serwisu.

Aktualności

Akcja "Sprzątanie świata - Polska"

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Akcja "Sprzątanie świata - Polska"

KOCHAM, LUBIĘ, SZANUJĘ... NIE ŚMIECĘ

Pod takim hasłem odbyła się tegoroczna akcja „Sprzątanie świata – Polska”, koordynowana i organizowana przez Fundację Nasza Ziemia i Fundację „Sprzątanie Świata – Polska”.
Hasłem tym, nawiązującym do ludowej wyliczanki, organizatorzy zachęcali do refleksji nad stosunkiem do otaczającego świata i jego konsekwencjami. Cudownie jest kochać przyrodę, pięknie – lubić, ale tak naprawdę wystarczy szacunek – to on nie pozwala nam wyrzucać śmieci do lasu czy na pobocza dróg. Organizatorzy apelowali abyśmy zatroszczyli się w tym roku o zanieczyszczone przez dzikie wysypiska lasy, łąki i tereny otwarte  - skorzystają na tym nie tylko ziemia, drzewa czy zwierzęta (a może nawet gwiazdy), ale również my - to szansa dla nas na jesienny spacer po czystym lesie.


Dnia 18 września 2012 roku uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Kamienicy Polskiej wzięli udział w corocznej akcji „Sprzątanie świata”. Akcja rozpoczęła się przed szkołą, gdzie uczniowie otrzymali rękawiczki i worki oraz zostali poinformowani o odpowiednim zachowaniu. Następnie cała grupa pod opieką  nauczycieli udała się w pobliskie okolice naszej szkoły, gdzie rozpoczęło się sprzątanie.


Podczas godzinnej wyprawy uczniowie uporządkowali tereny pobliskiego lasku. Efektem starań całej grupy było zebranie kilkunastu worków na śmieci, które zostały złożone w kontenerach szkolnych.

19

WRZ

2012

1694

razy

czytano

454/469

lokp.pl

Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Logo serwisu.
Logo serwisu.
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Logo serwisu.
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Logo serwisu.

Wyszukiwarka

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Opinie klientów

Dziękujemy

Liceum w Kamienicy Polskiej

Logo serwisu.

Ukryj moduł.